profesionální a spolehlivé on-line nákupní centrum, které nabízí širokou škálu horké prodejní Fotbalové dresy za rozumné ceny a přepravovat po celém světě. Přidat vlastní Fotbalové dresy tisk!

Real Madrid tvář Barcelona na Bernabeu v El Clasico v sobotu - žijí na Sky Sports 2 HD - a historie je na straně hostitelů.

Real vyhrál 71 ligových střetnutí 170 s Barcelonou od roku 1929, ve srovnání s barcelonským 67 vítězství.

Klub z hlavního města také drží rekord pro nejdelší vítězná série, poté, co vyhrál šest setkání back-to-back mezi zářím 1962 a únorem 1965.

Nicméně, od roku 1973 Real převaha byla na ústupu.

Los Blancos měl 43 vítězství na Barca je 28 v tomto bodě, ale Katalánština klub od té doby vyhrál 39 Clasicos Real je 28.

Sky Sports rozdělená obrazovka

Watch Man City v Liverpool a El Clasico současně ve vysokém rozlišení stisknutím červeného tlačítka.

Barca téměř uzavřeno nejdelší vítěznou sérii v roce 2011, taky. Nicméně, 82. minuty trest od Cristiano Ronaldo získal v reálném remízu a skončila Barca je pět-herní vítězná série.

cíle

Oba týmy vstřelil 546 branek v jednáních La Liga od roku 1929 - 3.2 za hru v průměru - s oběma týmy síťoviny 99 gólů daleko od domova.

Nicméně, v reálném také vyhrál historickou soutěž o gólů, se 179 domácích gólů - 10 více než jejich soupeři.

Nejvyšší-zaznamenávat Clasicos přišel v únoru 1935 a lednu 1943 - pokud v reálném porazil Barca 8-2 a dvojice kreslil 5-5, resp.

Neymar slaví své dřívější otvírák proti Realu v říjnu 2014

Svítidlo má také nedávnou historii časných cílů - poslední čtyři Clasicos na Bernabeu všichni viděli gól během sedmi minut.

Real Karim Benzema vstřelil po 23 sekundách v prosinci 2011, a po šesti minutách v březnu 2013. Barcelonský Andres Iniesta otevřel skóre po sedmi minutách v říjnu 2013, zatímco Neymar byl v cíli po čtyřech minutách v minulé sezóně.

Pokud se jedná o cílech a prestiže, El Clasico historie je bohatá. Ale Sobotní srážka by nové obzory, taky. Poprvé pět světoví Nejdražší hráči mohli být na poli společně. Real Madrid Gareth Bale, Ronaldo a James Rodríguez, spolu s Barcelony Neymar a Luis Suarez stálo kombinovaný £ 367m.

Sledujte Real Madrid v Barceloně žijí na Sky Sports 2 HD od 5pm v sobotu.