89 milionů liber, což byl poplatek za převod Pogba z Juventusu turín do Manchesteru United loni v létě, byl v ostrém kontrastu k Pogba výkon Juventus v této sezóně, který byl celkový výsledek Manchester United v této sezóně. FA Cup 1/4 finále 0-1 prohrál s Chelsea, liga je teď za Manchester City 1 bodů, dočasně na pátém místě. V Carling Cupu, Manchester United 3-2 porazil Southampton vyhrát. Nicméně, Pogba je bývalý spoluhráč Barzagli řekl, že pokud Juventus vyhrál Champions League v této sezóně, Pogba bude jistě litovat. Objednat Fotbalové Dresy nyní na našich webových stránkách a budete mít více nabídek.

Pogba přišel do Manchesteru United, ale s jeho poplatek za převod příspěvků na výkon. Tak daleko, Pogba představuje Manchester United v turnaji hrál 47 krát, vstřelil pouze 7 gólů. V tomto ohledu, Pogba také řekl: "Lidi na mě zírají, že soudit můj standard je bodování takové věci. Pokud jsem zaznamenal, lidé by se říci, že, ale to je fotbal. Zapomněli jsme na poplatek za převod, a to je pryč. Poplatek za převod je jedna věc, stadion výkon je jiná věc."

Nicméně, Juventus se celou cestu na příští zápas sezóny: Serie 5-kolo hra, s vedoucí Juventus 8 bodů obsadit horní části pořadí, finále italského Poháru proti Laziu, Champions League semi-final soupeř, a také vybrané čtyři z nejslibnějších Monaku. Na našich stránkách Fotbalové Dresy Pogba, i když cena je levnější než ostatní, ale kvalita je velmi stojí za to být zaručena.

Nicméně,Není divu, že během Juventus hrát, Pogba přinesl čtyři po sobě jdoucí tituly Serie A, stejně jako dva italské poháry, ale prohrál do Barcelony v 2014-15 sezóna Champions League finále. Nicméně, Juventus v 1/4-finále v této sezóně pomstu Barceloně, ale Pogba není přítomen. Online Fotbalové Dresy Pogba obchod, existuje mnoho druhů dresy,pokud budete potřebovat, a musíte mít na to podívat.